وارنا کجاست؟

وارنا شهر طلا و جواهر چند هزار ساله

وارنا یکی از شهرهای ساحلی در کشور بلغارستان است. بلغارستان را به عنوان یکی از کشورهای اروپای شرقی و در کنار دریای سیاه می شناسند. یکی از بهترین شهرهای اروپایی که با هزینه سفری بسیار پایین می توان به آنجا سفر کرد، این شهر ساحلی است. با این حال هنوز شاید بسیاری از افراد از خود بپرسند که وارنا کجاست و چگونه باید به این شهر رفت.؟!

برخی از زیباترین سواحل بلغارستان در قلمرو وارنا واقع شده اند – خطوط ماسه طلایی وسیع ، سرسبزی ، دریای زیبا ، انواع استراحتگاه ها و مناطق چشم نواز و تفریحی. هرکسی بهشت مخصوص خود را در اینجا پیدا می کند خانواده ها ، جوانان و حتی افراد طبیعت گرد و دوستدار طبیعت.

قوانین ساحلی:

لازم است بدانید کمپ های وحشی ، روشن کردن آتش و برپایی چادر در سواحل توسط قانون بلغارستان مجاز نیست و مشمول تحریم ها می شود. ساحل دریای سیاه وارنا دارای خط ساحلی به طول ۳۲ کیلومتر است. دارای ۲۲ ساحل است که برخی از این سواحل برنده جایزه پرچم آبی شده اند که نمادی از محیط زیست پاک است.

برخی از معروف ترین سواحل با آب و هوای معتدل و گرم در کنار ساحل وارنا سواحل گلدن سندز و استراحتگاههای  سنت کنستانتین و هلنا هستند.

اولین تفرجگاه ساحلی بلغارستان:

اولین تفرجگاه ساحلی بلغارستان “St. کنستانتین و هلنا »بیش از یک قرن است که به دلیل چشم اندازهای زیبا دریا و طبیعت زیبا شهرت دارد.

این مکان عالی برای لذت بردن از دریا در تمام طول سال است.  مکانی برای خاطرات عالی و تعطیلات فراموش نشدنی. امروزه این تفرجگاه با ساحل زیبا ، سواحل دنج ، هوای تازه و جاذبه های بهداشتی و زیبایی از طریق قدرت دریا و چشمه های طبیعی معدنی در این اقامتگاه به ارمغان می آورد.

آیا میخواهید از طلوع و غروب خورشید در ساحل لذت ببرید؟ یا میخواهید برای ماهیگیری به ساحل بروید ؟ و یا اینکه میخواهید تا آنجا که ممکن است ب ماشین به ساحل نزدیک شوید؟

مهم نیست برای استراحت  یا شنا، بادبادک بازی یا پیاده روی و یا ساخت قلعه های شنی قصد دارید که به ساحل بروید مهم این است که ساحل های وارنا برای هر نوع سلیقه ای چیزی را به گردشگران خود ارائه می دهند.

بنابراین سریع چمدان خود را جمع کنید – حوله ، لباس شنا ، دمپایی ، کرم ضد آفتاب را فراموش نکنید و ساحل خود را برای تعطیلات در وارنا انتخاب کنید.

پس از همه اینها ، تعطیلات شما می تواند شروع شود.

خوشبختانه در بین تورهای سرزمین سفر آریایی قیمت تور وارنا در بلغارستان به گونه ای است که با کمترین هزینه بتوانید به اروپا سفر کنید.